Home

חייזר חזק שוב פעם meciuri tenis halep לחם אב טיפוס מכה

PerformanțeleRomânilor Simona Halep se califică în turul 2 la US Open 2021,  după un meci excelent cu Giorgi - Eurosport
PerformanțeleRomânilor Simona Halep se califică în turul 2 la US Open 2021, după un meci excelent cu Giorgi - Eurosport

Simona Halep a pierdut un meci de un dramatism rar în optimi la Australian  Open: 4-
Simona Halep a pierdut un meci de un dramatism rar în optimi la Australian Open: 4-

Ce au spus Simona Halep și Elena Rybakina despre meciul lor din  semifinalele Wimbledon 2022 - HotNews.ro
Ce au spus Simona Halep și Elena Rybakina despre meciul lor din semifinalele Wimbledon 2022 - HotNews.ro

S-a aflat când va juca Simona Halep primul meci din 2022. La ce oră apar la  fileu și celelalte românce aflate la Melbourne - Antena Sport
S-a aflat când va juca Simona Halep primul meci din 2022. La ce oră apar la fileu și celelalte românce aflate la Melbourne - Antena Sport

Simona Halep a pierdut meciul cu Serena Williams si paraseste Australian...

Simona Halep: "Nu pot să mă gândesc foarte bine la meci, pentru că sunt  pierdută"
Simona Halep: "Nu pot să mă gândesc foarte bine la meci, pentru că sunt pierdută"

LIVE SCOR Simona Halep – Yulia Putintseva! Meci nebun la Roma! Uraganul  Halep pregătit de luptă UPDATE – Capital
LIVE SCOR Simona Halep – Yulia Putintseva! Meci nebun la Roma! Uraganul Halep pregătit de luptă UPDATE – Capital

FOTOGALERIE: Imagini cu Simona Halep în timpul meciului cu Radwanska, din  sferturi de la Cincinnati – Tenis, tenis, tenis
FOTOGALERIE: Imagini cu Simona Halep în timpul meciului cu Radwanska, din sferturi de la Cincinnati – Tenis, tenis, tenis

Simona Halep, declarație hazlie: „M-am uitat la meciuri, a început să îmi  placă tenisul.” De ce se teme de duelul cu Ons Jabeur | Sport.ro
Simona Halep, declarație hazlie: „M-am uitat la meciuri, a început să îmi placă tenisul.” De ce se teme de duelul cu Ons Jabeur | Sport.ro

Când se joacă Simona Halep - Magdalena Frech în turul 3 la Wimbledon 2022 +  Ce post TV transmite meciul
Când se joacă Simona Halep - Magdalena Frech în turul 3 la Wimbledon 2022 + Ce post TV transmite meciul

Simona Halep i-a predat o nouă lecție de tenis Gabrielei Ruse și s-a  calificat în sferturi
Simona Halep i-a predat o nouă lecție de tenis Gabrielei Ruse și s-a calificat în sferturi

Simona Halep s-a retras de la turneul de la Cincinnati, înaintea  confruntării pe care o avea programată în turul doi cu americanca Jessica  Pegula
Simona Halep s-a retras de la turneul de la Cincinnati, înaintea confruntării pe care o avea programată în turul doi cu americanca Jessica Pegula

Trei concluzii după primul meci oficial jucat de Simona Halep în 2021:  "Pot!" - Eurosport
Trei concluzii după primul meci oficial jucat de Simona Halep în 2021: "Pot!" - Eurosport

Ora de start a meciului dintre Simona Halep și Veronika Kudermetova, din  turul 2 al turneului de la Cincinnati - Eurosport
Ora de start a meciului dintre Simona Halep și Veronika Kudermetova, din turul 2 al turneului de la Cincinnati - Eurosport

Când se joacă meciul dintre Simona Halep și Anastasia Potapova, de la  Kremlin Cup!
Când se joacă meciul dintre Simona Halep și Anastasia Potapova, de la Kremlin Cup!

Simona Halep - Daria Saville. Probleme pentru româncă înainte de primul meci  la Miami Open
Simona Halep - Daria Saville. Probleme pentru româncă înainte de primul meci la Miami Open

Simona Halep, prima impresie după calificarea în turul doi de la WTA  Birmingham - HotNews.ro
Simona Halep, prima impresie după calificarea în turul doi de la WTA Birmingham - HotNews.ro

Simona Halep, a treia victorie din 2022! S-a calificat cu emoții în  semifinale la Melbourne Summer Set 1 - Eurosport
Simona Halep, a treia victorie din 2022! S-a calificat cu emoții în semifinale la Melbourne Summer Set 1 - Eurosport

Simona Halep s-a calificat în sferturi la Toronto. Pe următoarea adversară  o conduce cu 3-0 în meciurile directe | Digi24
Simona Halep s-a calificat în sferturi la Toronto. Pe următoarea adversară o conduce cu 3-0 în meciurile directe | Digi24

Două meciuri bune de tenis au transformat-o pe Simona Halep: „Am sosit la  Madrid cu îndoieli, dar acum sunt o persoană diferită” | Sport.ro
Două meciuri bune de tenis au transformat-o pe Simona Halep: „Am sosit la Madrid cu îndoieli, dar acum sunt o persoană diferită” | Sport.ro

O săptămână cu Halep! Cele mai tari meciuri ale Simonei, din nou la tv!

simona halep azi - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi,  GSP.RO
simona halep azi - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi, GSP.RO